دانشجویان ایران (ایسنا)، با گذشت چند روز از پخش یک آگهی تلویزیونی در شبکه*ی اسکای انگلیس درباره*ی یک سرویس جدید اینترنتی که «بروس ویلیس»، بازیگر، تهیه*کننده و نوازنده آمریکایی، آلمانی*تبار نیز در آن حضور داشت، پخش این آگهی متوقف شد. به گزارش دیلی میل، در این آگهی تلویزیونی بروس ویلیس که بیشتر در فیلم*های اکشن حضور دارد، از تعدادی از اصطلاحاتی که در فیلم*های اکشن* خود از جمله «جان سخت» استفاده کرده، استفاده می کند که براساس بررسی*های شورای استانداردسازی آگهی*های تلویزیونی انگلیس تأثیرات نامناسبی را بر روی کودکان به جای می*گذارد.
قرار است در روزهای آتی با تغییر تعدادی از دیالوگ*های این آگهی که هزینه*های سنگینی نیز برای ساخت آن شده است، پخش آن از شبکه*ی اسکای از سر گرفته شود.
بروس ویلیس ۵۸ ساله در اواخر دهه*ی ۸۰ و به ویژه به خاطر بازی در نقش جان مک کلین در سری فیلم*های «جان سخت» به شهرت رسید. وی در مجموع در بیش از ۶۰ فیلم سینمایی حضور داشته که از آنجمله می*توان به «قصه*ی عامه*پسند»، «شهر گناه»، «جان سخت»، «آرماگدون» و «حس ششم» اشاره کرد. آثار ویلیس در مجموع و به طور خالص بین ۲۵۵ تا ۳۰۴ میلیارد دلار در گیشه*های آمریکای شمالی فروش داشته که از لحاظ پر کردن گیشه هفتمین هنرپیشه*ی نقش اول و هشتمین هنرپیشه نقش مکمل است. وی همچنین دو بار برنده جایزه*ی امی، یک بار برنده*ی جایزه گلدن گلوب و چهار بار نامزد دریافت جایزه*ی ساترن شده است.