مرتضی حیدری شب گذشته (یکشنبه) در برنامه «پایش» از شبکه یک، به مدیر عامل پرسپولیس به خاطر پرداخت ۵ میلیارد تومان از بیت*المال برای خرید محمدرضا خلعتبری انتقاد کرد. در برنامه دیشب «پایش»، این مجری در ادامه انتقاد یکی از بینندگان که تصویر صفحه اول روزنامه خبرورزشی را برای این برنامه فرستاده بود و تیتر اصلی آن به خبر «کمک ۵ میلیاردی یک سرمایه*دار برای جذب خلعتبری» به نقل از رویانیان اختصاص داشت گفت: آیا سرمایه*داری پیدا می*شود که چنین سرمایه*گذاری کند؟ طبیعتا پرداخت چنین پول*هایی از بیت*المال راحت است.
دیگر مجری «پایش» هم در ادامه انتقاد بیننده*ی این برنامه که به وضعیت اسفبار کشتی*گیران نوجوان و اخراج آنها از هتل محل اقامت*شان در خارج از کشور اشاره کرده بود، اظهار کرد: این علاقه*ای است که مردم به فوتبال دارند و باعث می*شوند چنین پول*هایی هزینه شود.
رویانیان طی روزهای گذشته به شدت به دنبال جلب رضایت باشگاه عجمان امارات و پرداخت یک میلیون دلار تنها بابت دریافت رضایتنامه (بدون احتساب مبلغ پرداختی باشگاه به خلعتبری) بوده که این اقدام با انتقادات زیادی حتی از سوی طرفداران پرسپولیس همراه شده است ، برخی منابع این سرمایه دار رو بابک زنجانی مدیر باشگاه سورینت اعلام کردند که از طرف باشگاه پرسپولیس تکذیب گردید.