img10ampw650amph200ampzcTampq95

“خبرگزاری امروز – اهورا ایرانی” هم وطنان گرامی همان طور که می دانید در کشور ایران به دلیل مسائل اینترنتی توسط پراکسی ها و برخی از برنامه های استفاده شده برای دستیابی به اینترنت آزاد، تقریبا دسترسی به سایت YouTube و دانلود و تماشای ویدئو های این سایت غیر ممکن است. هر چند هم که از پرت امن ۴۴۳ استفاده شود و با پروتوکل https سایت را باز کنیم همچنان در دسترس نخواهد بود!

چندی پیش که با جناب امیرقاسمی صحبت کردم، خبری خوبی رو به من دادند و این بود که قصد دارند نسخه اچ دی برنامه های تهیه شده و در حال تهیه را در دسترس بینندگان قرار دهند. و امروزه متوجه شدم که به جای استفاده از سایت YouTube که شبکه هایی همچون من و تو و تی وی پرشیا و بی بی سی و … از آن استفاده می کنند، ایشان از سایت Vimeo برای انتشار ویدئو ها آن هم به صورت اچ دی استفاده کردند.
قائدتا یکی از مزایای بزرگ YouTube امکان انتخاب کیفیت تصویر بین ۲۴۰ تا ۱۰۸۰ می باشد، زمانی که این سایت در کشور در دسترس نباشد این یک مزیت محسوب نمی شود!
وبسایت Vimeo وبسایت رایگان اشتراک گذاری ویدئو با کیفیت بالاست و ویدئو ها را با ۳ یا ۴ کیفیت مختلف تصویری در دسترس قرار می دهد و یکی از مزیت های آن، امکان دانلود مستقیم ویدئو تنها با کلیک بر روی Download می باشد!
با مراجعه به http://vimeo.com/titvnet متوجه منظورم خواهید شد.


از طرفی برای فعال شدن تمامی امکانات این سایت مثل دانلود و یا انتخاب کیفیت باید به صورت رایگان و در کمتر از ۲۰ ثانیه در سایت عضو شوید.
لازم به ذکر است برنامه های تلویزیون طپش بعد از مدت ها در حال تهیه می باشد و به زودی با کیفیتی خوب در ماهواره یاه ست و با کیفیت بسیار عالی اچ دی در فضای اینترنت و وبسایت www.titvnetwork.com در دسترش خواهد بود.
توجه: درصورتی که با دریافت تصویر شبکه با مشکل مواجه شدید، لطفا شبکه را پاک کنید و مجددا فرکانس ۱۱۸۸۰ عمودی سیمبل ریت ۲۷۵۰۰ یاه ست را سرچ نمایید.