gemampw650amph200ampzcTampq95درگیری مدیران و عوامل شبکه های مختلف فارسی زبان همیشه با افشاگری ها و فحاشی هایی علیه یکدیگر همراه بود که بسیاری از آنها را شاهد بودید . به گزارش امروزنا در جدیدترین اقدام امید خلیلی مجری و برنامه ساز شبکه من و تو که شاید از سوی مدیریت همیشه پنهان شبکه من و تو کیوان عباسی مأموریت بازگو کردن برخی از مسائل پشت پرده این شبکه انگلیسی را بر عهده گرفته است از خصومت و درگیری سعید کریمیان، مدیر شبکه جم و همکارانش با شبکه من و تو خبر داد.

امید خلیلی ضمن اشاره به مشکلات بوجود آمده در پخش شبکه من و تو در یاه ست و کارشکنی های سعید کریمیان و افرادش، در فیسبوک شخصی خود نوشت: مشکلاتی که همکاران جناب کریمیان مدیر شبکه جم برای مدیریت من و تو درباره ماهواره یاه ست بوجود می آورند واقعا دور از اخلاق رسانه ای است. ایشون با اینکه اکنون اختیاراتی در مورد ماهواره یاه ست ندارند سعی می کنند تا با مشکلاتی که پیش روی ما قرار می دهند از پخش دائمی فرکانس من و تو در یاه ست جلوگیری کنند.
افشاگری علیه مدیر شبکه جم از سوی امید خلیلی اشاره به ساختمان سازی سعید کریمیان در دبی - دادگاهی شدن سعید کریمیان توسط دادگاه امارات - فساد اخلاقی با کارمندان از جمله خانم سارا رهبری که چندی پیش به عنوان مدیر تولیدی در شبکه جم فعالیت می کرد یا همکاری با مجاهدین خلق و غیره بوده است .
manoto1