IMG13301929

مجموعه نمایشی “نوشدارو” به کارگردانی جواد اردکانی و تهیه کنندگی علی لدنی از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما روی آنتن می*رود.

IMG12130752
داستان این مجموعه با نقش آفرینی هدایت هاشمی، علی صالحی، رز رضوی، شیوا خسرومهر، محمود عزیزی و اصغر همت از این قرار است که پنج نفر از جهادگران در یکی از عملیات رزمندگان اسلام شبانه مشغول احداث خاکریز هستند. آنها در سوله نشسته*اند و هرکدام که شهید و یا مجروح می*شوند، دیگری بیرون می*رود و ادامه می*دهد. در این مجموعه وضعیت هر یک از آنان که در زمان حال که در موقعیت*های گوناگون مشغول خدمت هستند، بررسی می*شود.
مجموعه تلویزیونی “داوران” محصول مرکز سیما فیلم، بعد از ماه مبارک رمضان از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می*شود.
داستان این مجموعه اپیزودیک درباره خانواده*ای متشکل از داوران و وکلای حقوقی است که در هر قسمت، درگیر پرونده*ای خاص می*شوند و اعضای این خانواده چهار نفری، بازیگران ثابت این مجموعه هستند.
IMG14304263
مسعود رایگان، پریوش نظریه و ایوب آقاخانی از جمله بازیگران اصلی این مجموعه هستند.
کارگردانی چهار قصه از* این مجموعه اپیزودیک را با عناوین “آخرین دیدار”*، “پانسمان روح”*، “دورترها” و “عکس یادگاری” را احمد امینی بر عهده داشته است. همچنین کارگردای ” روز مبادا” و “مخفیانه” نیز بر عهده بیژن میرباقری بوده است.
سعید شاهسواری “داوران” را در گروه علمی و فرهنگی مرکز سیما فیلم تهیه کرده است.
مجموعه تلویزیونی “ستاره حیات” با نقش آفرینی حسین محجوب، بهزاد فراهانی، فرخ نعمتی، ثریا قاسمی و نیما رئیسی از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱:۱۵ از شبکه سه سیما روی آنتن می*رود.
داستان این مجموعه به کارگردانی جواد ارشاد و تهیه کنندگی فریبا توکلی از این قرار است که افرادی که در یک پایگاه اورژانس مشغول فعالیت و خدمت رسانی به مردم هستند، در هر قسمت یک یا دو ماموریت اورژانسی را انجام می*دهند در عین اینکه به زندگی شخصی و خانوادگی آنها نیز در طول قصه پرداخته می*شود.
پخش “ستاره حیات” از یکشنبه ۲۰ مرداد ماه آغاز می*شود.
IMG13301929
مجموعه نمایشی “اولین انتخاب” به کارگردانی مهدی صباغ زاده نیز از ۲۶ مرداد روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه ساعت ۲۳ از شبکه تهران پخش خواهد شد.
اکبر عبدی ، مجید مظفری ، شهره لرستانی ، لاله اسکندری، افشین هاشمی، سارا خوئینی*ها ، مریم امیرجلالی ، زهیر یاری، رامتین خداپناهی، سحر آربین، معصومه بافنده، مصطفی طاری، کاظم افرندنیا، محمدعلی جناب، گیتی معینی، مجتبی طهماسبی، سعید پیردوست و اکبر معززی در این مجموعه ایفای نقش کرده*اند.
“اولین انتخاب” حکایت پسری به نام مسعود است که به عنوان خواستگار به خانه خانواده پزشکی می*رود. این خواستگاری ساده بر اثر اتفاقاتی به حادثه*ای بزرگ تبدیل می*شود.