*در توان طبیعت

4398 L16x9
آفریقا
23:00 دوشنبه 21 مرداد


آفریقا

داستان ۳ دریاچه آفریقایی که در دنیایی آبی مملو از رنگ*ها، شکل*ها و محیط*های پرطراوت اتفاق می*افتد. در این آب*ها بیش از هزار گونه ماهی زندگی می*کنند که همه آنها از یک خانواده جهش یافته*اند. این ماهی*ها از هر موجود مهره*دار دیگری روی این سیاره سریع*تر جهش می*کنند. این داستانی است که حتما داروین را هم متعجب می*کرد.

4365 L16x9
آفریقا
23:00 دوشنبه 21 مرداد
*قهرمانان

4365 L16x9
انگل
23:00 سه شنبه 22 مرداد
انگل

مرگ، دوروئی و نمای هولناکی از آینده سر راه قهرمانان قرار گرفته است. لیندرمن معرفی شده و قهرمان جدید کندیس ویلمر (بازیگر مهمان میسی پرگریم) وارد داستان می*شود. درحالیکه انتخابات و نابودی نیویورک سیتی نزدیک است، نیتان (آدریان پسدار) ملاقات رودررو و هولناکی با لیندرمن مرموز دارد.
هیرو (ماسی اوکا، نامزد جایزه گولدن گلوب) سعی می*کند شمشیر را سرقت کند ولی وارد مسیر جدیدی می*شود. سورش (سندیل رامامورتی) در مورد افراد فهرستش به پیشرفت بزرگی دست پیدا می*کند که هزینه بالایی دارد. دی.ال. (لئونارد رابرتز) به وضعیت خانواده*اش مشکوک می*شود. ایزاک (سانتیاگو کابررا) هولناک*ترین نقاشی*اش را می*کشد. قهرمان جدید کندیس ویلمر (بازیگر مهمان میسی پرگریم) ورودی گمراه کننده دارد. جک کولمن، تاونی سایپرس، نوا گری-کبی، گرگ گرونبرگ، الی لارتر، هایدن پانتیر و میلو ونتیمیلیا هم در این قسمت حضور دارند. اشلی کرو، جیمی جین-لوئیز، جیمز کایسون لی، زکری کوئینتو و اریک رابرتز هم بازیگران مهمانند.