رنگ قالب

اگر اين نخستين بازديد شماست ثبت نام کنيد ، چرا ثبت نام ؟

• استفاده از فايل هاي پيوست به صورت نامحدود
  • بحث و گفتگو در رابطه با موضوعات انجمن
  • پنل کاربري سايت

آواتار مهمان

ورود به حساب کاربري

موارد ديگر را ببين

بازيابي اطلاعات کاربري شما از طريق دکمه هاي زير قابل انجام خواهد بود

نام نويسي فراموشي گذرواژه فراموشي گذرنامه

فروش اکانت جی شیر

*** اخطار: کپي برداري از انجمن مطلقا ممنوع مي باشد و به صورت هوشمند کنترل مي شود
    لذا کاربراني که قصد چنين کاري دارند براي هميشه اي پي و نام کاربريشون بلاک خواهد شد ***

*** درج مطالب سياسي در انجمن ممنوع ميباشد در صورت مشاهده با کاربر برخورد و از انجمن اخراج مي شود ***

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1
    1. Top | #1
      مدیر بازنشسته

علايق
      وب گردی
      رسیور
      ...
      تيم مورد علاقه
      acmilan
      ميانگين پست روز
      0.29
      تشکر کردن
      162
      تشکرشده 294 بار در 193 ارسال

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه های اجتماعی :

ماموريت ارمیا در شبكه من و تو و آكادمي گوگوش+ تصاویر

IMG20154172حضور زنی محجبه به نام اِرمیا که علاقه مندی زیادی به خوانندگی دارد توجه همگان را به وی جلب کرد. او معتقد است داشتن حجاب و خوانندگی تضادی با دین داری ندارد و موجب نمی شود انسانی که دین دار است خود را از شادی ها محروم کند و دین تنها برای عزا و غم نیست.
      جام فرهنگی؛ یکی از شبکه هایی که در حوزه تغییر سبک زندگی ایرانی و اسلامی در تاریخ 28 اکتبر 2010 افتتاح شد شبکه من و تو۱ (Manoto1) است.

رسالت این شبکه، تغییر سبک زندگی ایرانیان و هجمه به ارزش های دینی و اسلامی بوده و به نوعی مکمل شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی است. حال آنکه در قالب سرگرمی خواسته های خود را در لوای سرگرمی و غفلت به مخاطب خود القا می کند. شبکه من و تو برای اغوا گری هر چه بیشتر، با پخش برنامه های روز دنیا نظیر فیلم، سریال، موسیقی و برنامه هایی نظیر سالی تاک، دکتر کپی و بفرمائید شام، در طول سه سال گذشته مخاطبان خود را جذب کرد.

یکی از برنامه های شبکه من و تو که مخاطبان، این شبکه را با آن شناختند آکادمی موسیقی گوگوش(Googoosh Music Academy) است.

این مسابقه از اولین سال تاسیس تا به حال، دو مرتبه اجرا و به پخش در آمده و برای سومین بار در سال 2013 میلادی آکادمی موسیقی گوگوش مجددا برنامه خود را آغاز کرده است. در سری جدید این مجموعه حضور زنی با حجاب به نام اِرمیا که علاقه مندی زیادی به خوانندگی دارد توجه همگان را به وی جلب کرد. این در حالی که سیاست های شبکه من تو که در تضاد صد در صدی با ملاحظات اسلامی است و با حضور زنی با حجاب در تناقض می*باشد. از این جهت چرایی این امر در شبکه من و تو قابل بررسی است. با نیم نگاهی به* کلیت شبکه من و تو و آکادمی موسیقی گوگوش می توان ابعاد حضور اِرمیا در این مسابقه را واکاوی کرد.

شبکه من و تو را چه کسانی مدیریت می*کنند؟
      شبکه من و تو وابسته به شرکت تلویزیونی مرجان، توسط کیوان و مرجان عباسی راه اندازی شد. کیوان عباسی در سال های گذشته برای ادامه تحصیل و کار به کشور انگلستان سفر کرده و بعد از مدتی توانست حق اقامت دائم در این کشور را کسب کند. وی فرزند فریبرز عباسی، مدیر تلویزیون شبکه پارس و یک شبکه غیر اخلاقی در کانادا می باشد. او به همراه مرجان عباسی به مدت شش سال در شبکه های وابسته به پدرش فعالیت تبلیغاتی داشته است.

کیوان و مرجان عباسی که طبق بعضی از گفته ها و داشتن تشابه فامیلی، خواهر و برادر هستند، در سال 2001 در لندن با یکدیگر ازدواج کردند، هرچنداین امر توسط هیچ یک از آن ها تایید و یا نفی نشده است اما طبق آئین بهایت این امر چندان دور از واقعیت نیست. خانواده عباسی، وابسته به سرویس اطلاعاتی انگلیس، بودجه خود را توسط فردی به نام «مك وولین» به عنوان رابط میان وزارت خارجه انگلیس و شبکه من و تو تهیه می کنند.

2. کاربر مقابل از علی رسیور عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

[email protected] (2014-12-23)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

تا به حال هیچ یک از موتورهای جستجو وارد این صفحه نشده است

کلمات کلیدی این موضوع